Pieslēgties
Aizmirsu paroli
Reģistrēties
Aizmirsu paroli

Vai pazaudējāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs e-pastā saņemsiet saiti jaunas paroles izveidei

Paldies

Mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Logo
Atgriezties

Krēsls SUN-FLEX OFFICECHAIR HB, melns

Kods: 58800 06

545,00 ar PVN 21%

Noliktavā

Kods: 58800 06 Categories: , Tag:

Izvēloties SUN-FLEX®OFFICECHAIR HB, jūs izvēlaties ilgtspējīgu, modernu dizainu un izcilu komfortu, pilnīgi bez kompromisiem.

Sinhronais mehānisms ļauj viegli pielāgot krēslu savām vajadzībām, izvēloties krēsla atzveltnes un sēdes atliekumu fiksēt vienā no 4 pozīcijām vai atstāt brīvā kustībā.
Sēdes dziļums regulējams 5 pozīcijās, kas ļauj pielāgot krēslu auguma parametriem.
Mīksti 4D roku balsti – regulējami augstumā un platumā, atbalsta virsma regulējama uz priekšu / aizmuguri un rotācijā uz sāniem.
Noņemams galvas balsts ar regulējamu leņķi un augstumu. Atzveltnes augstums regulējams un fiksējams 7 pozīcijās. Krēsla atzveltnē iestrādāts muguras balsts ar gaisa spilvenu (ievērot norādījumus uz gaisa spilvena pumpja).
Melna anodēta alumīnija pamatne ar universāliem riteņiem, kas piemēroti gan cietajām, gan mīkstajām grīdām. Krēsla maksimālā slodze – līdz 120 kg.
Melna auduma apdare ar dekoratīvām eko ādas iešuvēm sēdes un atzveltnes sānos.

Šis krēsls apvieno ergonomiku ar mūsdienīgu dizainu, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un pareizu pozu visas darba dienas garumā.