Pieslēgties
Aizmirsu paroli
Reģistrēties
Aizmirsu paroli

Vai pazaudējāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs e-pastā saņemsiet saiti jaunas paroles izveidei

Paldies

Mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Logo

Privātuma politika

Daiļrade EKSPO SIA (turpmāk – “mēs” vai Ergobirojs.lv) rūpējas par personas privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro personas tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Jūsu personas datu pārzinis:

 

Daiļrade EKSPO SIA, (Ergobirojs.lv)

Čiekurkalna 1.līnija 11, Rīga

Reģistrācijas Nr. 40003275761

Tālr.67501507

e-pasta adrese – [email protected]

 

Apmeklējot mūsu interneta vietni, mēs lūgsim Jums apstiprināt, ka piekrītat tam, ka tiks izmantotas sīkdatnes ar šajā Privātuma politikā izklāstītajiem nosacījumiem.

 

Kā izmantojam jūsu personas datus

Lai veiktu jūsu reģistrāciju mūsu internetveikalā, mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu.

Lai  identificētu jūs kā pircēju un preču saņēmēju, izrakstītu rēķinu, nodrošinātu preces piegādi, mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi un norēķinu informāciju.

Lai nosūtītu jums veiktās reģistrācijas vai pirkuma apstiprinājumu, atgādinājumu par nepabeigtu pirkumu, vai sīkāku informāciju par preces piegādi, mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu un e-pastu.

Lai sniegtu atbildes uz jūsu jautājumiem, komentāriem vai ierosinājumiem, aizpildot mūsu mājaslapas kontaktu sadaļu, mēs apstrādājam jūsu sniegtos personas datus – vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī citu sniegto informāciju.

Lai veiktu klientu apkalpošanas novērtēšanu, mēs apstrādāsim jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi.

Lai nosūtītu reklāmas materiālus, īpašos piedāvājumus un mārketinga paziņojumus, kam esat devis savu piekrišanu, mēs apstrādājam jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pirkuma un mājaslapas apmeklējuma vēstures informāciju.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādu ziņu saņemšanas, izmantojot e-pastā piedāvāto automātisko iespēju atteikties no tiem, mainot iestatījumus savā profilā, dzēšot saglabātos sīkfailus, zvanot pa tālruni 67501518, vai nosūtot pieprasījumu pārtraukt komunikāciju uz e-pastu [email protected]

Lai piedalītos loterijās un konkursos, kā arī mūsu sociālo tīklu lapās Facebook, Instagram, Youtube organizētajos konkursos, mēs apstrādāsim jūsu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Izsakot vēlmi piedalīties loterijās un konkursos, jūs piekrītat savu personas datu apstrādei. Mēs varam iekļaut jūsu vārdu un uzvārdu paziņojumā par konkursa uzvarētāju, kas var tikt nopublicēts kādā no mūsu sociālo tīklu lapām.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

 

Kā mēs aizsargājam personas datus

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

 

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.

Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas jūs varētu interesēt.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga “Patīk”, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa. Mēs varam sadarboties ar trešajām pusēm (parasti sauktām par pakalpojumu sniedzējiem), kurām ar mūsu atļauju ir iespēja interneta vietnēs vai mūsu pakalpojumu sniegšanu vietās, lietojumprogrammās un rīkos izvietot trešo pušu sīkdatnes. Šo pakalpojumu sniedzēji mums palīdz kvalitatīvāk, ātrāk un uzticamāk apkalpot jūs. Lūdzam ņemt vērā, ka trešo pušu sīkdatnēm tiek piemērota trešo pušu privātuma politika, tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu sīkdatņu privātuma noteikumiem.

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu. Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

 

Jūsu tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi

Jums saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem ir tiesības:

piekļūt saviem personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi;

pieprasīt labot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus, vai izlabot tos pašam, ielogojoties savā profilā;

dzēst savu personas datus (“tikt aizmirstam”), izņemot gadījumus, kad likums mums pieprasa saglabāt datus;

atsaukt iepriekš sniegtu piekrišanu datu apstrādei;

ierobežot savu datu apstrādi –  tiesības pieprasīt, lai mēs īslaicīgi pavisam pārtraucam apstrādāt visus Jūsu personas datus;

pieprasīt Jūsu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības uz šo datu nodošanu citam pārzinim (datu pārnesamība);

vērsties Datu valsts inspekcijā.

 

Privātuma politikas izmaiņas

Daiļrade EKSPO SIA ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.ergobirojs.lv

 

Personas datu uzglabāšanas laiks

Daiļrade EKSPO SIA uzglabā jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams norādīto mērķu izpildei, ievērojot spēkā esošās likumdošanas prasības un uzņēmumā apstiprināto iekšējo dokumentu aprites laiku. Beidzoties noteiktajam uzglabāšanas termiņam, personas dati tiek iznīcināti vai dzēsti.