Pieslēgties
Aizmirsu paroli
Reģistrēties
Aizmirsu paroli

Vai pazaudējāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs e-pastā saņemsiet saiti jaunas paroles izveidei

Paldies

Mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Logo

Distances līgums

Ergobirojs.lv preču pirkšanas un pārdošanas noteikumi

1.      Vispārīgie noteikumi

1.1. Šie preču pirkšanas un pārdošanas noteikumi (turpmākajā tekstā – Noteikumi) ir Pircējam un Daiļrade EKSPO SIA  (turpmākajā tekstā – Pārdevējs) tiesiski saistošs dokuments, kurā noteiktas Pušu tiesības un atbildība, preces iegādes, apmaksas un atgriešanas noteikumi, kā arī citi noteikumi, kuri saistīti ar preču iegādi un pārdošanu interneta veikalā Ergobirojs.lv

1.2. Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem, reģistrējoties interneta veikala Ergobirojs.lv mājas lapā.

1.3. Pārdevējam jebkurā brīdī ir tiesības Noteikumus mainīt, papildināt un labot.

1.4. Tiesības reģistrēties un pirkt preces interneta veikalā Ergobirojs.lv ir:

1.4.1. rīcībspējīgai fiziskai personai;

1.4.2. juridiskai personai;

2.      Distances līgums

2.1. Lietošanas noteikumi ir neatņemama distances līguma sastāvdaļa, ko puses, pamatojoties uz Pircēja pasūtījumu, noslēdz, ja Pircējs Pārdevēja interneta veikalā Ergobirojs.lv ir veicis preču pasūtījumu. Noteikumos ietvertie pienākumi ir Pusēm obligāti. Veicot pasūtījumu interneta veikalā Pircējs ir apstiprinājis, ka ir izlasījis, sapratis un piekrīt šiem noteikumiem un tam ir tiesības noslēgt līgumu un veikt pirkumu.

2.2.Pircējs var veikt pasūtījumu kā reģistrēts Lietotājs vai bez reģistrācijas. Lai veiktu pasūtījumu kā reģistrēts lietotājs, Pircējs ieiet savā klienta profilā ar Facebook vai Google palīdzību, vai lietotājvārdu un paroli.

2.3. Sastādot distances līgumu, Pircēja pasūtījuma veikšanas brīdī norādītais preču sortiments, daudzums, cena, piegādes laiks un citi nosacījumi, kļūst par neatņemamu līguma sastāvdaļu.

2.4. Distances līgums tiek reģistrēts un saglabāts Ergobirojs.lv datu bāzē.

3.      Pārdevēja pienākumi

3.1.Pārdevējs apņemas ievērot Pircēja tiesības un personas datu konfidencialitāti.

3.2. Situācijās, kad neparedzētu apstākļu dēļ Pārdevējs nevar piegādāt interneta veikalā Ergobirojs.lv iegādātās preces, Pārdevējs piedāvā analoģiskas preces vai informē Pircēju par pasūtījuma anulēšanu. Ja pircējs atsakās saņemt analoģisku preci vai saņemta ziņa par pasūtījuma anulēšanu, Pārdevējs apņemas atgriezt samaksāto naudu 5 (piecu) darba dienu laikā.

3.3. Pārdevēja pienākumi, pamatojoties uz saņemto informāciju par preces atgriešanu, ir atrunāti sadaļā – “Preču atgriešana”

4.      Pircēja pienākumi

4.1. Pircējam ir jāveic apmaksa par iegādātajām precēm, tās jāsaņem pēc šajos Noteikumos noteiktās kārtības.

4.2. Ja pircējs preču piegādes brīdī atsakās tās pieņemt bez svarīgiem iemesliem, Pircējam ir jāsedz preču piegādes izmaksas.

4.3. Interneta veikala Ergobirojs.lv Pircēji apņemas vadīties pēc šiem Noteikumiem un nepārkāpt Latvijas Republikas tiesību aktus.

5.      Preču cenas

5.1.Preču cenas interneta veikalā Ergobirojs.lv un noformētajā pasūtījumā tiek norādītas EUR. Visas cenas ir norādītas ieskaitot piemērojamo pievienotās vērtības nodokli. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.

6.       Preces kvalitāte un garantijas

6.1.Preces ražotāji var piešķirt noteiktām precēm kvalitātes garantiju, kas ir spēkā preču ražotāja noteiktā laika posmā. Ja precei ir piešķirta ražotāja garantija, tās termiņi, kā arī citi nosacījumi norādīti preču aprakstos un ar precēm izsniegtajā garantijas apliecinājuma dokumentā. Ja atsevišķa garantijas dokuments nav pievienots, par garantijas apliecinājumu kalpo preču piegādes dokuments. Tomēr, preču piegādes dokuments ir jāsaglabā arī ja ir bijis atsevišķs preces garantijas dokuments.

6.2.Precēm ir spēkā atbilstošajos normatīvajos aktos noteiktās kvalitātes garantijas.

7.      Pirkuma apmaksas kārtība un metodes

7.1. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu iespējams norēķināties.

7.1.1. veicot apmaksu pie saņemšanas. Apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti vari izvēlēties saņemot preci mūsu veikalā: “EKSPO birojs”, Čiekurkalna 1.līnijā 11, Rīgā

7.1.2. ar tiešsaistes maksājumu. Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs.

7.1.3. maksāt ar karti. Veicot priekšapmaksu, Tu vari izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.
Tagad pie mums ir pieejama jauna apmaksas metode – Klix. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti. Klix lietotne ir izstrādāta sadarbībā ar banku Citadele, kas rūpējas par Tavu datu drošību.

7.2. Pircējs veic apmaksu par preci. Tikai tad, kad būs veikta samaksa par preci, tiks noformēts preču sūtījums.

7.3. Kad Pircējs iesniedz pasūtījumu un apmaksā, tiek nosūtīts e-pasts, kas apstiprina pasūtījuma saņemšanu.

Sagatavojot pasūtījumu, Pārdevējs nosūta Pircējam e-pastu un/vai SMS, ar kuru informē, ka pasūtījums ir izsūtīts Pircējam vai ir sagatavotas saņemšanai veikalā (atkarībā no tā, kurš no Preču piegādes veidiem būs izvēlēts).

7.4. Pārdevējs saglabā tiesības mainīt pieejamos apmaksas veidus.

8.      Preču piegāde

8.1. Pircējs, iegādājoties preces interneta veikalā Ergobirojs.lv, var izvēlēties preču piegādes pakalpojumu:

8.2. Preču piegādes pakalpojums:

8.2.1. Pircējs apņemas sniegt precīzu piegādes adresi;

8.2.2. Pircējs apņemas saņemt preces personīgi. Piegādājot preces Pircēja norādītajā adresē, neatkarīgi no preču faktiskā saņēmēja tiek uzskatīts, ka Pircējs tās ir saņēmis personīgi, izņemot, ja Pircējs ir iepriekš rakstveidā īpaši norādījis, ka tās nododamas tikai viņam.;

8.2.3. preces var piegādāt Pārdevējs (Ergobirojs.lv kurjers) vai viņa pilnvarots pārstāvis 5 darba dienu laikā;

8.2.4. maksa par piegādes pakalpojumiem ir atkarīga no piegādes adreses, preces svara un izmēra, un Pārdevēja pilnvarotā piegādes pakalpojuma sniedzēja;

8.2.5. Piegādes maksas:
8.2.5.1. Preces saņemšana Daiļrade EKSPO, SIA veikalā Čiekurkalna 1.līnijā 11, Rīgā ir bez maksas

8.2.5.2. Piegāde ar Omniva pašapkalpošanās sūtījumu termināļiem.
– OMNIVA sūtījums : 3,50 EUR (ar PVN),
8.2.5.3. Daiļrade EKSPO piegāde
– ja pirkuma summa virs 250,00 EUR (ar PVN), tad piegādes maksai 50% atlaide
– ja pirkuma summa virs 500,00 EUR (ar PVN), tad piegāde bez maksas
Piegādes maksa tiek aprēķināta pēc piegādes adreses 0.30eur/km (bez PVN). Minimālā piegādes summa 15,00 (bez PVN)
8.2.5.4. Daiļrade EKSPO piegāde + montāža
– Daiļrade EKSPO piegādes iestatījumi. Ja pirkuma summa mazāka kā 150.00 EUR (ar PVN), tad montāža 15,00 EUR (bez PVN).

*Cenas var mainīties saskaņā ar spēkā esošo partneru priekšlikumiem.

8.2.6. piegādes maksu pārdevējam ir tiesības mainīt.

8.3. Pārdevējs apņemas darīt visu iespējamo, lai iegādātā prece tiktu piegādāta pēc iespējas ātrāk.

8.4. Saņemot sūtījumu, Pircējam kopā ar Pārdevēju vai viņa pilnvarotu personu ir jāpārbauda sūtījuma un preces stāvoklis,

8.5. Ja preci piegādā Ergobirojs.lv kurjers, Pircējs parakstot preču pārdošanas pavadzīmi, apstiprina, ka sūtījums ir saņemts labā stāvoklī, bez ārējiem defektiem (vizuāli novērtējot preci no ārpuses, defekta iemesls var būt kāds cits iemesls, ne ražošanas process)

8.6. Ja preces tiek piegādātas izmantojot pašapkalpošanās terminālus, Pircējs saņem piegādes dokumentu.

8.7. Pircējam konstatējot, ka sūtījuma iepakojums ir bojāts (saburzīts, slapjš vai savādākā veidā ārēji sabojāts) vai prece ir bojāta Pircējs to atzīmē pavadzīmē vai citā sūtījuma dokumentā, vai aizpilda Akts par preces defekta konstatēšanu

9.      Atteikuma tiesības

9.1.Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkšanas– pārdošanas līguma, kas noslēgts ar interneta veikalu Ergobirojs.lv, paziņojot to pārdevējam rakstiskā veidā.

9.2.Pircējs nekavējoties un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma Pārdevējam par savu lēmumu par Preces atgriešanu (vai atkāpšanos no Līguma) iesniegšanas dienas atgriež vai nodod Preces Pārdevējam vai personai, kuru Pārdevējs ir pilnvarojis pieņemt Preces. Termiņš tiek uzskatīts par ievērotu, ja Pircējs Preces nosūta pirms 14 dienu termiņa beigām. Prece nododama Daiļrade EKSPO SIA, Čiekurkalna 1.līnija 11, Rīgā.

9.3. Pārdevējs apņemas atgriezt Pircējam par preci samaksāto naudu 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad viņš ir saņēmis Pircēja paziņojumu par atteikšanos no līguma.

9.4. Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad ir saņēmis preces atpakaļ vai kad Pircējs ir iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

9.5. Pircējs nevar izmantot 9.1. punktā noteiktās tiesības atteikties no līguma, ja:

9.5.1. pilnībā ir pabeigta pakalpojuma sniegšana, kura tika uzsākta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām;

9.5.2. preču vai pakalpojumu cena ir atkarīga no finansu tirgus svārstībām, kuras nevar kontrolēt, un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

9.5.3. preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta.

9.5.4. prece ātri bojājas vai tai ir īss derīguma termiņš;

9.5.5. pircējs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

9.5.6. citos gadījumos, kad no distances līguma nevar atteikties vadoties pēc Latvijas Republikas tiesību aktiem.

9.5.7. citos 20.05.2014.g. Ministru kabineta noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” paredzētajos gadījumos.

9.6. Pircējs, tiesības atgriezt preci, var izmantot tikai tad, ja prece nav bojāta, vai praktiski nav mainījies tās izskats, kā arī tad, ja prece nav lietota.

9.7. Uz pircēju attiecas arī citas šajos Noteikumos un Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktās tiesības.

10.   Iegādāto preču atgriešana

10.1. Katrai precei ir pievienots apraksts un norādītas preču īpašības. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ.

10.2. Preces atgriešanas gadījumā, izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāinformē pārdevējs un jānosūta informācija uz e-pastu [email protected]; vai jānosūta pa pastu vai jāiesniedz kopā ar atgriežamo preci Daiļrade EKSPO SIA, Čiekurkalna 1.līnija 11, Rīgā.

10.3. Atgriežot preces, Pircējam ievēro šos nosacījumus:

10.3.1. atgriežamajai precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā;

10.3.2. prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta;

10.3.3. prece nedrīkst būt izmantota, pazaudējusi savu oriģinālo izskatu; ar nebojātu etiķeti, neplēsta aizsargplēve utt;

10.3.4. atgriežamajai precei ir jābūt tādas pašas komplektācijas, kāda tā bija Pircējam to saņemot;

10.3.5. atgriežot preci, obligāti ir jāiesniedz arī tās iegādes dokuments, garantijas talons (ja tāds tika izdots) un aizpildīts atgriešanas dokuments;

10.3.6. Izmantojot atteikuma tiesības, tikai Pircējs ir atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Pārdevējs vērš uzmanību uz to, ka, konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, tas var vērsties tiesā ar prasības pieteikumu pret Pircēju par Pārdevējam radīto zaudējumu segšanu, kas radušies Pircēja rīcības rezultātā.

10.3.7. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas izmaksas.  Preču atgriešanas gadījumā, piegādes maksa netiek atmaksāta.

10.3.8. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama, veicot pārskaitījumu uz Pircēja norādīto bankas kontu.

10.4. Pircējs nevar atgriezt preces, kuras nav atgriežamas saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

10.5. Ja prece ir nepareizas komplektācijas, Pircējs par to informē Pārdevēju un savstarpēji vienojas par preces apmaiņu. Izdevumus par preces apmaiņu sedz Pārdevējs.

10.6. Gadījumā, ja Pircējs konstatē preces bojājumu, kas ir radies ražošanas procesā,  Pircējs par to informē Pārdevēju un savstarpēji vienojas par preces apmaiņu.

10.7. Pieteikums par līgumam neatbilstošas preces atgriešanu piesakāms Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktā kārtībā.

10.8. Ja Pircējs pēc pasūtījuma saņemšanas ir konstatējis, ka prece ir bojāta un/vai sliktas kvalitātes, Pircējs vēršas Ergobirojs.lv  Klientu Servisā, rakstot pieteikumu uz e-pastu [email protected], apraksta preces bojājumu un pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci.

11.   Informācijas apmaiņa

11.1. Pārdevējs sazinās ar Pircēju, izmantojot reģistrācijas formā sniegto e-pasta adresi, bet Pircējs var izmantot visus saziņas kanālus, kuri norādīti interneta veikala Ergobirojs.lv mājaslapas sadaļā “KONTAKTI”.

12.   Atbildība

12.1. Pircējs ir atbildīgs par reģistrācijas formā sniegto datu patiesumu. Ja Pircēja reģistrācijas formā sniegta nepatiesa informācija, Pārdevējs nav atbildīgs par to un no tā izrietošajām sekām, bet ir tiesīgs pieprasīt no Pircēja tiešo zaudējumu atlīdzību.

12.2. Pircējs, kurš ir piereģistrējies interneta veikalā Ergobirojs.lv, ir pilnība atbildīgs par savām veiktajām darbībām.

12.3. Pircējs ir atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību. Ja reģistrācijas datus izmanto trešā persona, par to ir atbildīgs pats Pircējs.

12.4. Pārdevējs visos iespējamajos konfliktu gadījumos ir atbrīvots no jebkādas atbildības, ja zaudējumi rodas no tā, ka Pircējs, neskatoties uz Pārdevēja rekomendācijām, uzņemoties saistības, nav iepazinies ar šiem Noteikumiem, kaut arī viņam tika sniegta tāda iespēja.

12.5. Rodoties zaudējumiem, vainīgā puse pretējai pusei atlīdzina tiešos zaudējumus.

13.   Noslēdzošie noteikumi

13.1. Ergobirojs.lv saglabā tiesības papildināt šos Noteikumus un citus ar šiem Noteikumiem saistītus dokumentus. Noteikumu papildinājumi vai grozījumi stājas spēkā no tās dienas, kad tie tiek ievietoti interneta veikala sistēmā.

13.2. Ja Pircējs nepiekrīt Noteikumu grozījumiem vai papildinājumiem, Pircējam ir tiesības no tiem atteikties, ar noteikumu, ka Pircējs pazaudē tiesības izmantot interneta veikala pakalpojumus.

13.3. Ja pircējs pēc Noteikumu grozījumu spēkā stāšanās turpina izmantot interneta veikala pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka Pircējs piekrīt jaunajai Noteikumu redakcijai.

13.4. Šie noteikumi sastādīti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

13.5. Visas nesaskaņas, kas radušās saistībā ar šiem Noteikumiem, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, konflikti risināmi Latvijas Republikas tiesā tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

13.6. Puses tiek atbrīvotas no atbildības, kas noteikta šajos Noteikumos, ja to izpilde nav iespējama dēļ apstākļiem, kurus radījuši nepārvarami spēki.

13.7. Ja Pircējs uzskata, ka tā tiesības ir pārkāptas, tas var nosūtīt savu sūdzību interneta veikalam Ergobirojs.lv uz [email protected]. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.
Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot rakstveida iesniegumu pakalpojuma sniedzējam par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:
– vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
– iesnieguma iesniegšanas datumu;
– strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

13.8. Pārdevēja rekvizīti:

Daiļrade EKSPO SIA
Čiekurkalna 1.līnija 11, Rīga

Reģistrācijas Nr. 40003275761

PVN reģ. Nr. LV40003275761

Tālr.67501507

e-pasta adrese – [email protected]