Pieslēgties
Aizmirsu paroli
Reģistrēties
Aizmirsu paroli

Vai pazaudējāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs e-pastā saņemsiet saiti jaunas paroles izveidei

Paldies

Mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Logo
Atgriezties

Krēsls WithME, dzeltens

Kods: 55040 60

351,00 ar PVN 21%

Produkta atlikums noliktavā: 1

Kods: 55040 60 Categories: , Tag:

Atklājiet WithME

WithME nav tipisks biroja krēsls. Tas ir krēsls ar augstu IQ – uzlabota ergonomika bez nepieciešamības regulēt un pielāgot krēslu lietotāja vajadzībām.

WithME iederas gan birojā, gan mājās. Tas ir piemērots sanāksmju telpām, telpām ar dinamisku, brīvu un radošu darba atmosfēru, mājas birojam un jo īpaši pie skolnieku rakstāmgalda.
WithME veicina uz komandu orientētu uzvedību, tāpēc tas ir piemērots risinājums vietām, kur cilvēki pavada ierobežotu laiku, taču ir nepieciešams atbilstošs ergonomisks krēsls.

Krēsla dizainers: Martin Ballendat

Balvas:

2021 German Innovation Award Special Mention 2021

2023
iF DESIGN AWARD 2023

Svarīgākais par krēslu WithME

Dizains, kas vērsts uz lietotāja komfortu. Krēslam polsterēta sēde un perforēta, elastīga atzveltne. Atsevišķi iegādājams 3D sieta pārvalks atzveltnei. Maināms sēdes polsterējums, viegli mazgājams. Fiksēta augstuma roku balsti. Šūpuļmehānisms ar fiksējamu darba pozīciju. Regulējams sēdes augstums. Gaiši pelēka vai melna poliamīda piecstaru pamatne ar pašbremzējošiem riteņiem.

Krēslam iespējami dažādi materiāli un krāsas. Krēsls pielāgojams dažādām klienta vēlmēm, kas, veicot pasūtījumu, tiek saskaņotas ar pārdošanas speciālistu!