Eiropieši 90% laika pavada slēgtās telpās ar nepietiekamu apgaismojumu.

Saudzē savu redzi un izvēlies kādu no EKSPO birojs ergonomiskajām lampām.

 

Pašreizējais darba apgaismojums – zem vajadzīgās kvalitātes

Tirgū pieejamas arī zemas kvalitātes un nesertificētas galda lampas – raustās gaisma, lampa izdeg ātrāk vai arī ir zemāka enerģijas patēriņa klase kā norādīts, zemas kvalitātes elektroinstalācija.

ES prasības attiecībā uz apgaismojumu ( LED) šobrīd vēl ir izstrādes procesā – nav vienoti kritēriji datu mērīšanai.

Ilgtermiņā strādājot nepareizā apgaismojumā Tev var rasties diskomforts, pasliktināties redze, muskuļu sasprindzinājums, parādīties galvassāpes un citas veselības problēmas.

Ergonomiskās lampas – pielāgojamas Tavām individuālajām vajadzībām

Mēs piedāvājam drošas, kvalitatīvas un enerģijas patēriņa ziņā efektīvas lampas ar iespēju pielāgot gaismas intensitāti un krāsu katra lietotāja individuālajām vajadzībām.

Ieguvumi strādājot ar pienācīgu apgaismojumu:

  • Komforts darba vietā
  • Paaugstinātas koncentrēšanās spējas un darba efektivitāte
  • Labāk saglabāta redze ilgtermiņā
  • Mazāks risks galvassāpēm nekā strādājot ar sliktu apgaismojumu

Tavs ķermenis ir pelnījis ērtāku darba vietu

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Mūsdienīga dizaina galda lampa ar jaunāko LED diožu tehnoloģiju - viena no mūsu ergonomiskajām lampām

Jaunākās paaudzes LED apgaismojums. Lampai MAUL LED Solaris ir ilgs kalpošanas laiks un augsta energoefektivitāte. Viendabīgs gaismas sadalījums un optimizēta aizsardzība pret atspulgu. Gaismas krāsas temperatūra ir 6500 Kelvini. Dīkstāves režīma zaudējumu novēršana pateicoties efektīvai enerģijas taupīšanas koncepcijai.

Ērti pielāgojama nepieciešamā lampas darba pozīcija. Lampas galvu var pielāgot gan horizontāli, gan vertikāli – to var pagriezt līdz 150° un noliekt uz leju līdz pat 55°.

 

Slēdzis atrodas uz lampas pamatnes. Izturīga, 6mm bieza metāla pamatne, kas nodrošina izcilu stabilitāti.

Pretslīdes aizsardzība uz galda. Integrēts barošanas bloks lampas pamatnē. AptuvenaisLED diožu mūža ilgums 50 000 stundas. LED diodes nav paredzēts mainīt.

 Regulējams augstums no galda virsmas 25-62 cm. Standarta darba pozīcijā ieteicamais lampas augstums 50 cm. Pamatnes izmērs: 19×16 cm. Kāta garums: 55 cm. Galvas izmērs: 12×5 cm. Vada garums: 1.90 m.

Daiļrade EKSPO SIA – stabils Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi

Augsts klientu apkalpošanas standarts

Ar katru klientu strādājam kā ar vienīgo – Tu ne tikai iegūsi individuālu pieeju un profesionālu konsultāciju preču izvēles procesā, mēs Tevi varam apciemot arī Tavā darbavietā un piedāvāt ilgāku garantiju, kas ir ilgāka par ierasto 1 gadu.

Klientu izglītošana

Mēs vienmēr cenšamies iet solīti tālāk un rīkojam saviem klientiem seminārus sadarbībā ar fizioterapeitiem un ārstiem par veselību darba vietā, iespējamajiem riskiem strādājot sēdošu darbu un par veselīgas darba vides un vietas veidošanu un iekārtošanu.

Sadarbība ar Eiropā atzītiem ražotājiem

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem un kvalitatīviem Eiropas ražotājiem. Daži no mūsu ražotājiem pat ir saņēmuši vairākas starptautiskas dizaina balvas.

Plašs preču sortiments

Mums ir viens no lielākajiem ergonomisko preču sortimentiem Latvijā, tā ka, lai arī kādas būtu Tavas vajadzības, mēs Tev noteikti varēsim palīdzēt.

Tavs ķermenis ir pelnījis ērtāku darba vietu

Piesakies bezmaksas konsultācijai!