Tu rīt darbā sēžot pavadīsi 5 stundas.

Saudzē savu ķermeni un izvēlies kādu no EKSPO birojs ergonomiskajiem krēsliem.

Ilgstoša sēdēšana – drauds Tavai darba produktivitātei un veselībai

Mēs sēžam pārāk daudz – pēc vidējās statistikas darbā nosēžam apmēram 5 stundas.

Ilgstoša sēdēšana un mazkustīgums var radīt neatgriezeniskas sekas.

Īstermiņā tas var izpausties kā koncentrēšanās trūkums vai vienkārši fizisks nogurums, kas būtiski samazina darba produktivitāti.

Ilgtermiņā sekas var būt daudz nopietnākas – liekais svars, aptaukošanās, locītavu artrozes progresēšana kā arī sirds un asinsvadu slimības kā arteriāla hipertensija, miokarda infarkts, insults u.c.

Protams, pilnībā izvairīties no sēdēšanas un darba pienākumus veikt trenažieru zālē nav iespējams, taču mūsdienīgi ergonomiski krēsli ir ļoti labs risinājums!

Ergonomisks krēsls – individuāli pielāgojams krēsls

Tiem, kuri ilgstoši sēž, ir jāmaina pozīcijas pēc iespējas biežāk. Un svarīgi, lai šīs pozīcijas būtu maksimāli dabiskākas.

Tādēļ arī jaunās paaudzes krēslus veido, lai tie būtu pēc iespējas kustīgi, nevis fiksēti statiskās pozās. Krēslam jāpielāgojas personas kustībām, tajā pašā laikā nodrošinot vajadzīgo atbalstu mugurai, kājām un rokām.

Pareizi izvēlēts darba krēsls ilgtermiņā:

  • saglabā darba spējas un pareizu stāju
  • palīdz izvairīties no kaulu un muskuļu saistaudu deformācijas, kā arī skeleta sistēmas darbības traucējumiem
  • palīdz saglabāt cilvēka mugurkaula dabīgo S- veida izliekumu
  • novērš kāju nospiešanu, neļauj veidoties tūskai

Tavs ķermenis ir pelnījis ērtāku darba vietu

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Krēsls XILIUM DUO BACK HRUA – viens no mūsu ergonomiskajiem krēsliem

Pēc jaunākajām tehnoloģijām radīts ergonomisks krēsls ar SI-ST mehānismu, kas sinhronizē sēdes un atzveltnes atliekšanās leņķi ar attiecību 2.5 : 1.

Divdaļīgais muguras balsts ir kā radīts, lai sēdētājs varētu mainīt pozas un tās būtu pēc iespējas dabiskākas. Regulējams sēdes augstums un atzveltnes atliekšanas leņķis ar iespēju fiksēt 5 pozīcijās.

 

ANTI-SHOCK funkcija aizsargā lietotāja muguru no atzveltnes atsitiena.

X-move kustīgā atzveltne ļauj lietotājam brīvi kustēties arī uz sāniem. Atbilstoši lietotāja svaram pieregulējams atzveltnes atliekšanās spēks (45 –150 kg).

Multifunkcionāli XD roku balsti ar mīkstu poliuretāna atbalsta virsmu. Komfortabla 5 cm bieza sēde, dziļuma regulācija 10 cm robežās.

Pulēta alumīnija pamatne ar pašbremzējošiem riteņiem, kas piemēroti cietām grīdām.

Šo un citus ergonomiskus krēslus ir iespējams izmēģināt pie mums ekspozīcijas zālē.

Daiļrade EKSPO SIA – stabils Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi

Augsts klientu apkalpošanas standarts

Ar katru klientu strādājam kā ar vienīgo – Tu ne tikai iegūsi individuālu pieeju un profesionālu konsultāciju preču izvēles procesā, mēs Tevi varam apciemot arī Tavā darbavietā un piedāvāt ilgāku garantiju, kas ir ilgāka par ierasto 1 gadu.

Klientu izglītošana

Mēs vienmēr cenšamies iet solīti tālāk un rīkojam saviem klientiem seminārus sadarbībā ar fizioterapeitiem un ārstiem par veselību darba vietā, iespējamajiem riskiem strādājot sēdošu darbu un par veselīgas darba vides un vietas veidošanu un iekārtošanu.

Sadarbība ar Eiropā atzītiem ražotājiem

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem un kvalitatīviem Eiropas ražotājiem. Daži no mūsu ražotājiem pat ir saņēmuši vairākas starptautiskas dizaina balvas.

Plašs preču sortiments

Mums ir viens no lielākajiem ergonomisko preču sortimentiem Latvijā, tā ka, lai arī kādas būtu Tavas vajadzības, mēs Tev noteikti varēsim palīdzēt.

Tavs ķermenis ir pelnījis ērtāku darba vietu

Piesakies bezmaksas konsultācijai!